دسته‌بندی نشده

ویزای اندونزی

در حال حاضر امکان اخذ ویزای توریستی اندونزی به شرط داشتن اسپانسر محلی فراهم شده و مسافران میتوانند با هزینه ای معقول ویزای خود را از اندونزی دریافت کنند.

ویزای توریستی اندونزی که با کد B211Aدر سفارت شناخته میشود از مرسوم ترین ویزایی است که ایرانیان برای سفر به اندونزی به سفارت این کشور درخواست میدهند.و شما فقط مجاز به بازدید از کشور اندونزی به عنوان یک گردشگر هستید و اجازه تمدید ویزا و یا کار و اقامت طولانی تر را نخواهید داشت و تمام کسانی که میخواهند به جزیره بالی سفر کنند نیز باید همین ویزا را بگیرند و ویزای بالی جدا از ویزای اندونزی نیست

ویزای بالی یا اندونزی دو اعتبار مختلف دارد که عبارتند از :

اعتبار اقامت یا MAXIMUM STAY :

این اعتبار که از نامش پیداست به معنی مدت زمانی معنبری است که یک فرد پس از ورود به اندونزی میتواند در آنجا اقامت کند . که این اعتبار اقامت برای ایرانیان 60 روزه هست.

اعتبار ورود یا ENTRY VALIDITY:

این زمان نشاندهنده زمانی است که دارنده ویزا میتواند تا آن تاریخ از طریق یکی از مرزهای اندونزی وارد آن کشور شود و این تاریخ برای ویزای توریستی قابل اخذ در حال حاضر 3 ماه از زمان صدور ویزا هست ( دارنده ویزا تا 90 روز فرصت استفاده از ویزا را دارد )

مزایای اخذ ویزا از طریق آژانس مهرین پرواز آنیتا:

1- اخذ سریعتر ویزا : تسریع سریع تر در روند اخذ ویزا ( از طریق شخصی 9 روز زمان میبرد اخذ ویزا در صورتی که از طریق آژانس مهرین پرواز 5 تا 7 روز زمان برای اخذ ویزا لازم هست .)

2- ویزای تضمینی : میزان در صد ریجکتی مسافر، از طریق آژانس پایین تر هست .

3- عدم نیاز حضور فیزیکی مسافر

4- بررسی مدارک مسافر توسط کار شناسان خبره

5- صدور واچر هتل توسط آژانس مهرین پرواز آنیتا

6- صدور رزرو پرواز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *